THE SMART TRICK OF کارشناسی خودرو در محل THAT NO ONE IS DISCUSSING

The smart Trick of کارشناسی خودرو در محل That No One is Discussing

The smart Trick of کارشناسی خودرو در محل That No One is Discussing

Blog Article

کلیه اشخاصی که قصد استخدام به عنوان کارشناس خودرو درکارکیتارادارندحتمن می بایست دارای تخصص ومهارت لازم ودارای مجوزصنفی ویامدرک معتبر باشند.

اولین مزایای هر سرویسی که در محل ارائه شود، این است که شما زحمت رفت و آمد نخواهید داشت و نیازی به کارشناسی آنلاین خودرو نیز ندارید. کارشناس در تاریخ و ساعت مقرر، به محل مراجعه می‌کند.

راحتی و آسایش: با استفاده از کارشناسی خودرو در محل، مالکان خودرو می‌توانند در محل خود، در کنار خودرو خود باشند و بدون نگرانی از دست دادن آن، خودرو خود را مورد بررسی قرار دهند.

کلیه عملیات مربوط به موقعیت خودرو و میزان دریافتی ها از طریق پنل و همچنین پیامک به اطلاع کارشناس مربوطه خواهد رسید.

قیمت کارشناسی تخصصی خودرو در محل را ما به حداقل خود رسانده ایم. کارشناسی خودرو توسط بهترین یک کارشناس خودرو خبره و با تجربه انجام خواهد شد. کارشناس خودرو با تجربه با شناخت جزئیات فنی و آپشن یک خودرو می تواند خودرو را به صورت تخصص کارشناسی کرده و عیب و ایراد های خودرو را مشخص کند.

تعرفه خدمات کارشناسی خودرو بر اساس نوع خودرو و مدل آن تعیین می شود. بدیهی است که هر چقدر خودرو مدل بالاتر باشد و ارزش آن نیز زیاد باشد، قیمت کارشناسی و تشخیص رنگ ماشین برای آن نیز افزایش پیدا می کند.

شما هنگام خرید خودرو، برای این‌که از سلامت خودرو مطلع شوید، از کارشناس کارشناس ماشین خودرو کمک می‌گیرید. کارشناس مورد نظر به محل مراجعه، و ماشین را بررسی می‌کند. هزینه این کارشناسی برعهده‌ی شما که خریدار ماشین هستید خواهد بود.

در نحوه کارشناسی خودرو باید بخش‌های زیادی را درنظر داشت که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

برای ثبت درخواست کارشناسی خودرو اطلاعات زیر را تکمیل کنید:

هزینه کارشناسی خودرو، بسته به عوامل مختلف متفاوت خواهد بود. لذا تعیین یک قیمت دقیق به صورت کلی، کمی دور از ذهن است. پس مثل هر زمینه خدماتی دیگر باید با بررسی عوامل مختلف در هر کیس، قیمت کارشناسی خودرو را جداگانه تعیین کرد.

بهترین بیمه بدنه خودرو کدام است؟ از کجا می‌توان آن را خرید؟

در تمامی مناطق تحت پوشش وجدیدترین امکانات  در کمترین زمان کارشناسی شما بصورت آنلاین پذیرفته می شود ونزدیکترین کارشناس درمحل شما حضور پیدا می نماید

حتی برخی از دستگاه ها نیز فریب می خورند. فقط کارشناسان باتجربه و متخصص هستند که می توانند مراحل کارشناسی فنی و رنگ خودرو را به صورت تخصصی انجام دهند.

همچنین در زمان کارشناسی خودرو در محل باید از سالم بودن سیستم برق خودرو اطمینان داشته باشد تا از احتمال وقوع مشکلات برقی جلوگیری شود. همچنین تمام لامپ‌ها را بررسی کنید تا از سالم بودن آن‌ها مطمئن شوید.

Report this page